1/4
Teren extravilan 4.000 mp Pitesti Arges
100.000 €
119.000 € cu tva inclus
24,99 €/mp
4001 mp
Teren extravilan în suprafaţă de 4.001 mp, categoria de folosinţă arabil, sitau in Pitesti, judet Arges cu deschidere in DN65B
Agent imobiliar
Ultima actualizare: 24 apr. 2026
100.000 €
Sună agentul