1/4
Teren extravilan 1.440 mp Baita Hunedoara
3.141 €
3.737,79 € cu tva inclus
2,18 €/mp
1440 mp
15% reducere față de prețul inițial
- Teren extravilan in suprafaţă 1.440 mp, Comuna Băiţa, Judeţ Hunedoara. Preţ de pornire 15.708 lei + T.V.A.
- Teren extravilan -in suprafaţă 1.500 mp, Comuna Băiţa, Judeţ Hunedoara. Preţ de pornire 16.362,50 lei + T.V.A..
Agent imobiliar
Ultima actualizare: 8 apr. 2026
3.696 €3.141 €
Sună agentul