1/4
Teren 1,6 ha Nades Mures
25.015 €
29.767,85 € cu tva inclus
1,53 €/mp
16300 mp
57% reducere față de prețul inițial
TEREN IN SUPRAFATA DE 4.817 MP SITUAT IN NADES, MURES 4.165 EURO + TVA TEREN IN SUPRAFATA DE 11.483 MP SITUAT IN NADES, MURES 23.630 EURO + TVA
Agent imobiliar
Ultima actualizare: 29 apr. 2026
58.100 €25.015 €
Sună agentul