1/4
Cota din teren intravilan 34.600 mp Belciugatele Calarasi
151.983 €
180.859,77 € cu tva inclus
4,39 €/mp
34600 mp
Cota de teren indiviza de 56.65% din 40 de loturi de teren intravilan dezmembrate in loturi de casa si drumuri aferente in suprafata totala de 34..600 mp situate in comuna Belciugatele judet Calarasi
Agent imobiliar
Ultima actualizare: 8 mai 2026
151.983 €
Sună agentul