1/4
Apartament 2 camere 48 mp Strada Pacurari Iasi
115.450 €
137.385,5 € cu tva inclus
2.405,21 €/mp
48 mp
Apartament cu 2 camere si dependinte, in supafata utila de 48,39 mp si balcon in suprafata de 22,57 mp, situat in mun. Iasi, str. Pacurari, nr. 122, bl. 582, sc. A, et. 1, ap. 3, jud. Iasi
Locație
Iaşi, jud. Iaşi
Iasi, str. Pacurari, nr. 122
Agent imobiliar
Ultima actualizare: 17 apr. 2026
115.450 €
Sună agentul